Dnes má meniny: Alojza Zajtra: Kvetoslava
Zverejňovanie zmlúv, faktúr a objednávok  

Predpoveď počasia

Počasie Ostrý Grúň online

Spravodajstvo

Zobraziť všetky správy


Anketa

Zúčastnili by ste sa zájazdu na Vianočné trhy v Nitre sojené s divadelným predstavením v divadle Andreja Bagara?
 

 

   

Oznamy

Hľadáš zaujímavú prácu ? Tu je hneď jedna poruke!

Obecný úrad v Ostrom Grúni ponúka na obsadenie voľné miesto administratívneho pracovníka na dobu určitú – na tri roky .

Ak sa chceš  učiť nové a zaujímavé  veci, tak si na správnom mieste. Samospráva je veľmi dobrá škola do života, hlavne pre mladých ľudí.

Čo potrebuješ?

Je jedno, koľko máš rokov, či si muž alebo žena, treba ti len jedno, mať chuť,  vôľu a za nie veľa  peňazí urobiť  veľa práce.

Tak príď a zaraď sa do nášho kolektívu!

O tvoj záujem sa uchádza starostka tejto obce.

Obec Ostrý Grúň rozšírila svoju ponuku produktov s typickou ľudovou tématikou. Ku tričkám, ktoré majú stále obrovský úspech a z prvej várky ostáva posledných pár kusov, pribudli krásne porcelánové hrnčeky. Zakúpiť si ich môžete na Obecnom úrade za cenu 5 eur. A verte nám, z takýchto krásavcov aj ranná káva či kakao chutí oveľa lepšie.

Oznámenie

22.08.2017 07:20

Elektronická adresa na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie obce Ostrý Grúň: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript

Obec Ostrý Grúň si je vedomá nedostatkom prístupného bývania pre mladých občanov obce ako i pre ľudí z blízkeho okolia. Obecné zastupiteľstvo na čele so starostkou obce prijalo uznesenie na realizáciu výstavby nájomného bývania. Obec zároveň chce zachovať dedinský ráz obce a nechce stavať viacposchodové paneláky. 

Obec ostrý Grúň na základe osvedčenia o živnostenskom oprávnení na    podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom a registrácií podľa § 15, odst.1 zákona o odpadoch o vydanie súhlasu na prepravu odpadu, poskytuje  prepravu odpadu.

-          Odpadové vody zhromažďované v žumpách

-          Kaly zo septikov kat.č. 20 03 04

-          Kaly z čistenia komunálnych odpadových vôd kat.č. 19 08 05

-          vznikajúcich pri prevádzke vodných stavieb v zmysle zákona NR SR č.364/2004 Z.z. a zákona NR SR č.223/2001 Z.z.o odpadoch , v množstve cca 600m3/rok.

V obci sú rozmiestnené schránky pre podnety od občanov na obecný úrad.

Schránky sú umiestnené: 1. na budove obecného úradu pri vchode, 2. v Dolných dvoroch na budove bývalých potravín, 3. v hornej časti obce na budove pohostinstva Pohoda

Do schránok môžete vhadzovať:

1. podnety, pripomienky, názory a dotazníky pre obecný úrad

2. príspevky do Ostrogrúnskych novín

3. poštu pre obecný úrad

Schránky sa budú vyberať vždy 5. dňa v mesiaci.

Zároveň je predĺžená doba na odovzdanie dotazníkov do 10.12.2011. Dotazník o rozvoji obce a sociálny dotazník prosím vhoďte do nových schránok.