Dnes má meniny: Etela Zajtra: Roman(a)
Zverejňovanie zmlúv, faktúr a objednávok  
Obec Ostrý Grúň » Samospráva ˇ » Starosta » Starostka informuje

Predpoveď počasia

Počasie Ostrý Grúň online

Spravodajstvo

Zobraziť všetky správy


Aktuálne oznamy

Zobraziť všetky oznamy

Anketa

Zúčastnili by ste sa zájazdu na Vianočné trhy v Nitre sojené s divadelným predstavením v divadle Andreja Bagara?
 

 

   

Starostka informuje

Vážení občania,
dovoľte aby som sa Vám prihovorila opäť, a to prvým informačným bulletinom v tomto roku. Verím, že vianočné sviatky ste prežili v pokoji a počas dní voľna ste načerpali novú energiu do roku 2018.

Osobný list starostky!

01.01.2018 23:22

dovoľte, aby som sa Vám prihovorila v prvých chvíľach nového roka 2018. Včerajším dňom sme uzatvorili poslednú kapitolu starého roka 2017 a môžeme si povedať, že sme prežili ďalší náročný rok. Dnes stojíme na prahu nového roka s nádejou, že bude lepší a krajší ako rok predchádzajúci, ktorý sa práve skončil

Vážení občania Ostrého Grúňa,
dovoľte aby som sa Vám prihovorila posledným informačným letákom v tomto roku. Ten nasledujúci bude informovať o mojej práci v mesiaci december a k Vám sa dostane až v novom roku.

Vážení občania Ostrého Grúňa!
Ani sme sa nenazdali a za nami je ďalší mesiac. Nezabudnite si v nedeľu zmeniť čas z letného na zimný, tzn. posunúť si hodiny z 3:00 na 2:00 hod.
V mesiaci október sa podarilo urobiť pre obec kus práce. Za tri najdôležitejšie aktivity považujem :

Vážení občania Ostrého Grúňa!

Rozhodla som sa, že v rámci skvalitnenia informovanosti mojej práce na poste starostky obce a činnosti Obecného úradu, Vás budem každý mesiac informovať  o aktivitách, ktoré súvisia s mojou funkciou. Verím, že sa tento mesačný bulletin stane obľúbeným a každý mesiac očakávaným zdrojom obsiahlych informácií, ktorý vám pomôže zorientovať sa v činnostiach a aktivitách Obecného úradu Ostrého Grúňa.