Ostrý Grúň - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma
+

Fotogaléria - DEŇ DETÍ 2022

Dňa 29.05.2022 sa na základe rozhodnutia starostu obce v našej obci uskutočnil Medzinárodný deň detí, ktorý bol už ako z názvu vyplýva venovaný našim detičkám.

Tento sviatok našich detí spríjemnili rozprávkové postavičky - maskoti, s ktorými sa mohli do sýtosti pofotiť, vyšantiť sa mohli na skákacom hrade, povoziť sa mohli na štvorkolkách, vyskúšali si streľbu zo vzduchovky na terč, deň si osladili cukrovou vatou, smäd uhasili čapovanou kofolou a dospelí čapovaným pivom. Pre deti boli pripravené rôzne disciplíny. Po ich absolvovaní boli odmenení bohatým darčekom, medailou, diplomom... Na záver bolo pripravené asi to najväčšie prekvapenie ........penová šou. 

Veríme, že takto strávený deň sa deťom páčil a že si z neho odniesli milé zážitky a spomienky. 

Ďakujeme všetkým za účasť a samozrejme veľké ďakujem patrí všetkým, ktorí akoukoľvek formou prispeli k tejto milej akcii. 

Ďakujeme chlapcom z DHZ Ostrý Grúň, poslancovi p. Karolovi Segetovi s manželkou, Richardovi Macekovi za poskytnutie štvorkoliek, zamestnancom Obecného podniku Ostrý Grúň, zamestnankyniam obecného úradu, p. učiteľkám z MŠ, našej mládeži a ostatným asistentom pri organizovaní MDD. 

Okrem toho je dôležité poďakovať aj našim sponzorom: firme S Power p. Františkovi Maslenovi, Coop Jednote Žarnovica, rodinám Tonhauserovej a Bartovej, ktorí prispeli buď finančne alebo materiálne. 
 

Dátum vloženia: 30. 5. 2022 15:38
Dátum poslednej aktualizácie: 30. 5. 2022 15:48
Autor: Správca Webu