Ostrý Grúň - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma
+

Fotogaléria - Obecná zabíjačka spojená s pochovávaním basy

V sobotu 23. 02. 2019 sa uskutočnila v našej obci obecná zabíjačka spojená s pochovávaním basy. Túto akciu by nebolo možné uskutočniť bez pomoci našich občanov. Aj touto cestou sa chceme všetkým, ktorí pomohli, úprimne poďakovať. Taktiež patrí vďaka p. Kasalovi, ktorý nám zabezpečil prasiatko. Po zabíjačke sme večer pochovali basu. Všetkých veľmi potešilo, že táto tradičná folklórna akcia spojila ľudí, ktorí svojím vystúpením vytvorili nádhernú atmosféru. Všetci tí, ktorí sa neprišli pozrieť môžu ľutovať. Veľká vďaka Ostrogrúnčania za takéto jedinečné predstavenie. Večer sme spoločne ukončili ľudovou veselicou. Celý výťažok z akcie pôjde na podporu TJ Ostrý Grúň a navrátenie futbalu do našej obce.

autor videa: Vladimír Janovič

Dátum vloženia: 25. 2. 2019 18:27
Dátum poslednej aktualizácie: 24. 1. 2020 18:28
Autor: Správca Webu